👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آبیاری بارانی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آبیاری بارانی

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 19 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

بسم الله الرحمن الرحیم

www.knovin.ir

عنوان تحقیق: آبیاری بارانی

آبیاری بارانی

www.knovin.ir

مقدمه

آبياري به معني پخش آب روي زمين جهت نفوذ در خاک براي استفاده گياه و توليد محصول مي‌باشد. با وجود کم آبی و بازده پایین آبیاری در ایران اگر در آینده بخواهیم از آب موجود استفاده موثرتری بنماییم این روش آبیاری یک روش متقابل به حساب می آید با وجود اینکه آبیاری بارانی از تکنولوژی بهتری نسبت به روشهای آبیاری سطحی برخوردار است ولی درصورتی که زارعین آموزشهای لازم را ندیده باشند این روش آبیاری نمیتواند راندمان خوبی داشته باشد .آبیاری بارانی روشی است که در آن آب در لوله هایی در مزرعه جریان پیدا میکند و وارد قسمتی به نام آبپاش شده و در موقع خروج به صورت قطراتی در هوا پخش میشود و به صورت ذرات باران مانند بر روی خاک پخش میشود.

www.knovin.ir

اجزای سیستم آبیاری بارانی :

-پمپ،لوله اصلی( (main ،لوله نیمه اصلی( submain ) ،لوله فرعی( Lateral )،آبپاش( Sprinkler )،نازل( (Nozzel

دراین سیستم آب توسط پمپ ازیک منبع مانند چاه یا کانال برداشت شده وبافشاروارد شبکه ای ازلوله ها که به ترتیب لوله اصلی ،لوله نیمه اصلی ،لوله فرعی نام دارند شده وسرانجام ازآبپاشهایی که روی لوله فرعی قراردارند خارج میشوند .خروج آب ازروزنه هایی که به آنها نازل یاسرپاش میگویند انجام میگیرد.

www.knovin.ir

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت دیابت شیرین پاورپوینت ارگونومي و کاربر كامپيوتر تحقیق درمورد رشته صنایع چوب شاخه فنی و حرفه ای تحقیق شناخت انواع ساختارهای سازه ای دانلود پاورپوینت مطالعه ویتامین های B و C