👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت صورت سود و زیان

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت صورت سود و زیان

عنوان پاورپوینت: دانلود پاورپوینت صورت سود و زیان

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 42

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن

صورت سود و زیان همواره یکی از با اهمیت ترین صورتهای مالی اساسی محسوب شده است و در آینده نیز محسوب خواهد شد . درآمد فروش با اهمیت ترین عامل در تضمین بقای واحد انتفاعی است زیرا بدون تحصیل درآمد فروش سود وجود ندارد و بدون سود نیز ادامه حیات واحد انتفاعی مقدور نخواهد بود . علیرغم اهمیت درآمد فروش تعریف آن به عنوان یکی از عناصر حسابداری مشکل است و این اشکال در تعریف هزینه نیز وجود دارد . علاوه بر این باید بتوان مقطع زمانی مناسب را برای شناسایی این عناصر تعیین کرد اما در عمل انجام این کار دشوار است .

درآمد و سود غیر عملیاتی : میتوان درآمد را بصورتی بسیار کلی در قالب محصول شرکت تعریف کرد . اصولا درآمد را بر حسب قیمت های جاری و مورد داد و ستد محاسبه میکنند . درآمد را باید پس از یک رویداد مهم یا پس از اینکه فرایند فروش تقریبا کامل شده است شناسایی کرد . در عمل معمولا این بدان معنی است که درآمد در لحظه فروش شناسایی میشود .تفاوت سود غیر عملیاتی از درآمد و هزینه های جاری این است که سود غیر عملیاتی در سایه فعالیتهای حاشیه ای یا فرعی به دست می آید .

و...

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت شيرمادروفاصله گذاري بين تولدها پاورپوینت وضعیت فناوری اطلاعات در ایسلند تحقیق انواع شیرین کننده های رژیمی 7ص خط كوفي بهداشت مدارس