👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق درمورد گردشگری

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقیق درمورد گردشگری

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 85 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 

0

‏فصل اول :

‏کلیات

0

‏فصل اول :

‏کلیات

1

‏مقدمه

‏سیر و سیاحت یکی از راه های خداشناسی و رسیدن به کمال سیر آفاق و انفس است که از آن به هجرت به درون و بیرون تعبیر می شود. با در نظر گرفتن خلقت هستی و انسانها و بیهوده نیافریده شدن انسان که در قرآن بدان اشاره شده و مسیر زندگی نوع بشر به وسیله انبیاء تعیین و هدایت شده است.

‏جهانگردی در قرون گذشته از امتیازات ویژه عده ای انگشت شمار از مردم بودولی در نیمه دوم قرن نوزدهم و در اثر اختراعات م‏خ‏تلف و بهبود معیشت و وضع اقتصادی افراد و امنیت و اطمینانی که در وضعیت حمل و نقل اهم از زمین، هوایی، دریایی بوجود آمد. جریان مسافرتها سرعت بخشید وبدینسان موجودیت خود را در کشورهای پیشرفته ارائه نمود .

‏جهانگردی، پیشه انسانهایی است که در اندیشه وسعت نگاه خود اقناع حس کنجکاوی، رنج سفر را بر عافیت حضر می خرند و پنجه در پنجه شدائد به کشف ناگفته ها و نادیده ها می پردازند. دیگران از اندوخته های ‏آن‏ان بهره برده و در سکون و آرامش خود به رمز هزاران سؤال نهفته ‏ ‏پی می برند. این نوع جهانگردی که به زمانهای دور مرب‏وط می شود، امروزه چهره متفاوتی پ‏یدا کرده است. در عصر حاضر میلیون ها تن در طول سال به انگیزه مشاهده آثار باستانی و طبیعی، آشنایی با آداب و رسوم سنت های ملی و مذهبی،‏ ‏شرکت در جشنواره ها، بازدید از اماکن مقدسه دینی که غالباً آمیزه ای از عشق، هنر و مهارت است، قدم بر عرصه کش‏و‏رهایی می گذارند که صدها سال قبل محل سکونت و حیات آدمیان بوده است.

👇محصولات تصادفی👇

نمونه سوال عربی هفتم نوبت اول دانلود رایگان کتاب آشنایی با معرفت شناسی با فرمت pdf دانلود پاورپوینت جایزه نوبل شیمی تحقیق آشنايي با نظام قضايي آلمان 16ص پاورپوینت اموزش نرم افزار متلب