👈 فروشگاه فایل 👉

خاطراتى سبز از ياد شهيدان

ارتباط با ما

... دانلود ...

خاطراتى سبز از ياد شهيدان

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 6 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 

‏1

‏خاطراتى سبز از ياد شهيدان

‏شهيد محمد رمضانى

‏روحانيت: برادران، روحانيت را پاسدارى كنيد كه شاخ و برگ امام بزرگوار هستند كه ‏به قول رهبر عزيز، آن بت‏شكن زمان، آن شير جماران كه مى‏فرمايد: كشور اسلام بدون ‏روحانيت مثل كشور بدون طبيب است . من از خدا مى‏خواهم كه روزى صدبار كشته شوم ولى ‏خارى به كف پاى روحانيت نرود على الخصوص آقاى خامنه‏اى .

‏شهادت: من شهادت را مانند عسل شيرين حس مى‏كنم

‏شهيد حسين جهانگيريان

‏شهيد كوى دوست: به نام خداوند بزرگ و بلند مرتبه‏اى كه كسانى را كه او را ‏بطلبند، او را مى‏يابند . و زمانى كه او را يافتند، او را مى‏شناسند . زمانى كه او ‏را شناختند، عاشق او مى‏شوند . و كسانى كه عاشق او شوند، او نيز در رحمت‏به آنها ‏عشق مى‏ورزد . و كسى را كه به او عشق ورزد، شهيد كوى خود خواهد كرد .

‏سپاسگزارى از حق به خاطر رفتن به جبهه: سراپاى وجودم را غرق شادى و سپاس از ‏خداوند متعال - كه امكانات رفتن به جبهه حق عليه باطل را براى من فراهم نموده - ‏مى‏بينم .

‏وحدت: وحدت را از دست ندهيد و به ريسمان الهى چنگ بزنيد و متفرق نشويد كه وحدت ‏شما، امت‏بيدار دل و تمام مسلمين جهان است كه پشت استكبار جهانى به سركردگى آمريكا ‏را به لرزه مى‏اندازد .

‏شهيد حسين آهن

‏در راه دفاع از اسلام: اين را هم بدانيد كه تا آخرين قطره خونمان از اسلام دفاع ‏خواهيم كرد . و اگر هزار بار هم شهيد شويم، باز هم دست از هدف و مكتب و اماممان بر ‏نخواهيم داشت .

‏استغفار و دعا: اى برادران حزب الله، استغفار و دعا را از ياد نبريد كه بهترين ‏درمان براى تسكين دردهاست .

‏شهيد محمد صادق طبسى

‏3

‏ولايت فقيه و روحانيت: و اما سخنى چند با امت‏حزب الله و هميشه در صحنه ايران: ‏قدر امام بزرگوارمان را بدانيد و فقط صحبتهاى امام را پلاكارد نكنيد و به ديوار ‏نچسبانيد بلكه سعى كنيد (آنها را) مو به مو اجرا كنيد و پيرو ولايت فقيه و روحانيت ‏هميشه در خط امام باشيد .

‏شهيد محسن خوشگفتار

‏مناجات: خدايا، پروردگارا، معبودا، با زبانى كه از بسيارى گناه بسته است، تو را ‏مى‏خوانم . و با دلى كه از خطاكارى در ورطه هلاك افتاده تو را مى‏جويم، خدايا، با ‏دلى كه هراسان است از خشم تو و اميدوار است‏به كرم تو، مى‏خوانمت . چون به گناهان ‏خود مى‏نگرم، برخود مى‏لرزم . و چون به احسان تو مى‏نگرم، طمع مى‏ورزم . اگر بر من ‏ببخشايى، رواست كه بهترين بخشندگانى، و اگر عذابم دهى در حقم ستم نكردى .

‏شهيد حسن حاج غفارى

‏مناجات: خدايا، شهادت در راه خودت را نصيب من گردان كه شيرين‏ترين مرگها است . ‏به نام او كه همه چيزم اوست . به نام او كه زندگيم در جهت اوست . به نام او كه زنده ‏به اويم . و به نام او كه از اويم . به نام او كه به اويم . زنده بودنم به خاطر ‏اوست . بودنم از اوست . رفتنم از اوست . يادم اوست، جانم اوست، معشوقم اوست، معبودم ‏اوست، مقصودم اوست، مرادم اوست، احساسش مى‏كنم با ذره ذره وجودم . با تمام سلولهايم ‏احساسش مى‏كنم اما بيانش نتوانم كرد . اى همه چيزم، به يادت هستم . به يادم باش كه ‏بى‏تو هيچ و پوچ خواهم بود .

‏شهيد محمد حسن براتيان

‏وحدت كلمه و رهبرى: پيامم به تمام ملت اسلامى اين است كه دست در دست هم داده و ‏با وحدت كلمه به رهبرى امام خمينى تا برپا كردن حكومت عدل على (ع) در سراسر جهان از ‏پا ننشينند و به مبارزه خود ادامه دهند .

‏شهيد مهدى دانش

‏شهادت: به آنهايى كه ما را متهم به داشتن بيمارى مرگ‏پرستى مى‏كنند، بگوييد ما ‏مرگ پرست نيستيم . ما عاشقيم، عاشق الله، عاشق حسين و عاشق شهادت، شهادت مرگ نيست،

‏3

‏مردن نيست، زندگى جاويدان است . آرزوى من شهادت است . و آروزى همه ما شهادت است . (‏بخشى از وصيت نامه شهيد) .

‏مهدى در جايى از موضوع انشاء خويش تحت عنوان «شهيد كيست و شهادت چيست‏» كه آن را ‏در سال سوم دبيرستان نگاشته گويد: «شهادت شربتى است‏بس گوارا كه شهيد مى‏نوشد و به ‏لقاء الله مى‏پيوندد . شهادت يكى از بهترين راهها براى رسيدن به لقاء الله است . ‏شهادت، انتخابى است‏بس نيكو، شهادت، راه حفظ انقلابهاست، انقلابهايى كه با خون ‏هزاران شهيد آبيارى شده‏اند و به پيروزى رسيده‏اند . و اين شهيد است كه با انتخاب ‏شهادت در راه خدا، خونى تازه در شريانهاى ملت مى‏ريزد .

‏شهيد مجيد رمضان حاجى‏لويى

‏نياز انقلاب به خون: انقلابى كه ما كرده‏ايم، همچون نهال تازه‏اى بود كه به ‏آبيارى مدام احتياج دارد تا رشد كند . و نهال انقلاب ما هم به خون جوانان احتياج ‏دارد تا بتواند ريشه در كشورهاى ابرقدرت بدواند تا كاخهاى سر به فلك كشيده آنها را ‏بر سر خودشان سرنگون كند و احكام اسلام را حاكم و اجرا گرداند .

‏شهيد معراج محمدى

‏دانشگاه جبهه: جبهه كلاس شهادت است . جبهه دانشگاه انسان سازى است . و هر كس در ‏اين دانشگاه قبول شود، شهيد است و پيش خدا مى‏رود .

‏شهيد احمد بيطرفان

‏اشعار شهيد:

‏دو پند از من بياموز اى برادر

‏كه تا در زندگى گردى مظفر

‏يكى با هر كس و ناكس مشو يار

‏دگر بيرون نما خودخواهى از سر

‏خداوند جهانم گر بود يار

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت عوامل کلیدی موفقیت در انتقال تکنولوژی پاورپوینت در مورد نسبت و تناسب دانلود پاورپوینت مدیریت نیروی منابع انسانی پاورپوینت تعليم و تربيت تحقیق معرفی کلی رشته کامپیوتر