👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مدیریت استراتژیک در شرکت adidas

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مدیریت استراتژیک در شرکت adidas

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 26 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

بنام خدا

مدیریت استراتژیک در شرکت adidas

تاریخچه ی آدیداس :

در سال 1920 دو برادر به نام هاي آدولف و رودولف داسلر در شهر «هرزوگن راخ» در نزديكي نورنبرگ كارخانه برادران داسلر ر ا تاسيس كردند .

پس از استقبال خوب و شناخته شدن محصولات او، آدولف به فكر ثبت شركت و پیدا كردن نامی برای محصولات خود افتاد. چون خانواده و دوستان، او را آدی صدا میزدند او از کلمه آدی و 3 حرف از نام فامیلی خود استفاده کرد و نام آدیداس را برای شرکت و محصولات خود برگزید.

چندی بعد او به فكر گسترش شركت خود افتاد و محصولات خود را فقط به ارایه كفش ورزشی محدود نكرد. لباس ها و گرمكن های ورزشی نیز به محصولات آدیداس اضافه شدند. سپس آدیداس تجهیزات ورزشی مانند توپ و راکت را نیز تولید کرد.

تاریخچه ی آدیداس (ادامه) :

پس از پايان جنگ جهاني دوم اختلاف شديد بين اين دو برادر بخاطر مسائل سیاسی باعث جدايي آنها شد .رودلف پس از جدایی شرکت پاما را تاسیس کرد. جالب است بدانید زمانیکه دو برادر شرکت های جداگانه خود را بنیان گذاشتند، شهر نیز دو دسته شد و ساکنان تنها به یکی از این دو که عمده ترین شرکت های هرزوگن راخ بودند، وفاداری داشتند . اما اين روزها مبلغان پوما و آديداس در مراسم مختلف براي هم لطيفه مي گويند اما برادران داسلر پس از جدايي حتي يك كلمه هم با يكديگر حرف نزدند.

سرانجام آدولف داسلر در 78 سالگی در سال 1978در گذشت و سهام این شرکت برای پسر و خانواده اش ماند اما در سال ۱۹۸۹ خانواده داسلر از شرکت بیرون رفتند و شرکت پس از خرید و ادغام با یک شرکت سازنده

به شرکت سهامی عام SOLOMON-GROUP وسایل اسکی وکوهنوردی به نام تبدیل شد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت برنامه ريزي استراتژيك دانلود پاورپوینت فلسفه پیامبران پاورپوینت مدولاسیون و انواع آن پاورپوینت در مورد تحول فکری پاورپوینت طرح توجیهی بررسی تولید لوله PVC و کیسه نایلونی و شیلنگ آب