👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سازه های پیش ساخته

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سازه های پیش ساخته

عنوان پاورپوینت:پاورپوینت سازه های پیش ساخته

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 48

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

فهرست مطالب:

مقدمه

انواع ساختمانهای پیش ساخته عبارتند از:

ساختمان های پیش ساخته چوبی

مزایای خانه های پیش ساخته چوبی

سيستم هاي ساختمان داراي اسكلت چوبي

و...

قسمتی از متن

مقدمه

به طورکلي ساختمانهاي پيش ساخته، يکي از آخر ين محصولات ومتدهاي ايجاد و گسترش واحدهاي مسکوني است که مي تواند جوابگوي احتياجات مديريت براي ايجاد توازن درازدياد جمعيت، همراه باامکانات رفاهي باشد.

اين صنعت در دهه هاي اخير چنان پيشرفت داشته كه نه تنها بر كيفيت بالا ، تقليل هزينه، سرعت احداث و راحتي آسايش مورد نياز را در حد استاندارد تامين نموده بلكه توانسته است ساير صنايع خانه سازي را با متدها و مواد اوليه گوناگون تحت تاثير قرار دهد. مثلا در كشورهايي همچون كانادا و روسيه كه از نظر مصالح چوبي غني بوده ساختمانهاي پیش ساخته چوبي و در كشور هايي همچون آمريكا ساختمانهاي پيش ساخته فلزي و در ايران ساختمانهاي پيش ساخته بتني اقتصادي به نظر مي رسند البته بديهي است كه عواملي از جمله مواد و مصالح در محل حمل و نقل امكانات و دستگاههاي توليد توأماً از جمله مواردي مي باشندكه در اقتصادي بودن نوع ساختمان پيش ساخته دخيل است .

انواع ساختمانهای پیش ساخته عبارتند از:

1- ساختمان های پیش ساخته چوبی

2- ساختمان های پیش ساخته بتونی

3- ساختمان های پیش ساخته فلزی

4- ساختمان های پیش ساخته 3D پانل

5- سازه های فضاکار

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت در مورد نقدی بر نظریه مارکس دانلود پاورپوینت آشنایی با دینامیک پرواز پاورپوینت در مورد سیستم های عامل توزیع شده دانلود پاورپوینت ریاضی سال دوم جلسه اول پاورپوینت درس هشتم فارسی نهم مبحث مثل همزیستی باامام مهین