👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت طراحی استخرها

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت طراحی استخرها

عنوان پاورپوینت: دانلود پاورپوینت طراحی استخرها

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 109

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن

. استخر به مجموعه اي از ابنيه، لوازم، تجهيزات و امكانات اطلاق مي شود كه با هدف : آبتني كردن، شنا كردن،شيرجه زدن، آموزش شنا و ديگر مقاصد تفريحي ايجاد شده است . ابنيه اين مجموعه ، از وسايل و مواد معمول بنايي نظير : سيمان، آجر، فلز و ساير مواد غير قابل نفوذ و مقاوم ساخته شده است كه مي توان آن را به صورت خصوصي مسكوني و يا عمومي طراحي و اجرا نمود استخرهاي شنا برحسب نوع فعاليت آموزشي، تمريني، مسابقه اي، تفريحي و يا درماني) تقسيم بندي شده و بر همين اساس داراي ويژگي هايي خواهند بود كه بايد از ابتداي برنامه ريزي و طراحي مدنظر قرار گيرد.

استخرها ممكن است يك منظوره ويژه يك نوع فعاليت ويا چند منظوره كه امكان فعاليتهاي مختلف را فراهم مي كند، در نظر گرفته شود. استخرها همچنين ممكن است به صورت مجموعه پيوسته وناپيوسته طراحي شود به گونه اي كه استخرهاي پيوسته در شكل هايي مانند T و z و L و يا مشابه و استخرهاي ناپيوسته به صورت مجموعه اي از چند استخر يك منظوره در جوارهم در نظر گرفته مي شود.

و...

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت IHR دگرگوني تكنولوژي نظامي از ابتدا تا قرن بيست و يك الگوی تهیه مقالات به انگلیسی و فارسی دانلود پاورپوینت آشنایی با سازمان جهانی بهداشت پاورپوینت نقاشی های دانش آموزان اول راهنمایی