👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت انواع سیستم قالب

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت انواع سیستم قالب

عنوان پاورپوینت: دانلود پاورپوینت انواع سیستم قالب

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 36

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن

قالب ستونRAPID  

به منظور ایجاد بتن اکسپوز یکپارچهبا بکارگیری قالب ستون RAPID، سطح بتنی با کیفیت عالی ایجاد می شود. بر مبنای اصل اثبات شده فشردگی، رویه قالب (پلای وود) به راحتی به چهارچوب فشرده می شود. در نتیجه سطح بتنی با کیفیت عالی و بدون اثری از میخ و پیچ بوجود می آید. با استفاده از پخ سه گوش، گوشه ها آب بندی می شوند. به کمک سیستم RAPID ستون هایی با سطح مقطع مستطیلی یا مربعی شکل تا اندازه 60 ×60 سانتیمتر می توانند بدون نیاز به انکر اضافی در بتن و بدون محدودیت در گام اجرا شوند. همچنین ستون هایی با گوشه های تیز نیز قابل اجرا می باشند.

مزايامونتاژ سریع

رویه قالب(پلای وود) به اندازه مورد نیاز برش داده می شوند و بین مقاطع قرار میگیرند. پیچ و مهره دیگر کاربردی ندارند. چهارچوب هایی با ارتفاعات 3.00 متر، 2.10 متر و 60 سانتیمتر، انطباق با ارتفاعات مورد نیاز را میسر می سازند.مونتاژ بدون نیاز به جرثقیل المان های آلومینیومی سبک، مونتاژ بر روی زمین به صورت دستی را ممکن میسازند.

و...

👇محصولات تصادفی👇

بهداشت پوست دانلود اتوکد نقشه دیوار حایل برج مختصری از سیاحت نامه ابراهیم بیک دانلود پاورپوینت مبحث کار سنگین در فاکتورهای انسانی پاورپوینت در مورد جمهوری خلق چین 1