👈 فروشگاه فایل 👉

سلامت روان در بارداری

ارتباط با ما

... دانلود ...

سلامت روان در بارداری

فرمت فایل{پاورپوینت} فایل ویرایشی، تعداد اسلاید:42 اسلاید

مقدمه:

بارداری از حساس ترین دوران های زندگی انسان است. صدمات وارده بر جنین در دوران بارداری می تواند زمینه ساز بسیاری از اختلالهای جسمی و روانی در سالهای بعدی زندگی فرد باشد،به طوری که زمینه بسیاری از اختلال های روان پزشکی دوران بزرگسالی را باید در دوران جنینی جستجو کرد.

بهداشت روانی دوران بارداری از مسایلی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار دارد.ثابت شده که از ابتدای بارداری ، اضطراب و هیجان های زن باردار تاثیر مستقیمی بر روی جنین خواهد داشت.

عدم اطلاع یا اطلاعات نادرست و ناقص در خصوص بارداری و تغییرات آن می تواند موجب بروز هیجان ها و آشفتگی های روانی شود. تغییر خلق(اخلاق)،تغییر اشتها،استفراغ های گاه و بیگاه ،تغییر علایق و سلیقه ها و بالاخره ده ها نوع دیگر از این قبیل ، هریک می تواند به تنهایی گرفتاریهای فراوانی را ایجاد کند.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت اندازه ‏گيري اوره و ازت آمونياكي در خوراك دام و طيور ده فایده سازمان تجارت جهانی پاورپوینت درباره نظریه زبان ها و ماشین ها فصل اول- زبان های منظم و ماشین های حالت متناهی پاورپوینت امنیت در شبکه های رایانه ای ضرورت ها و چالش ها جدول طرح درس سالانه ریاضی پایه چهارم ابتدایی