👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سرویس های ارزش افزوده

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سرویس های ارزش افزوده

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 37 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

سرویس های ارزش افزوده

n

Value Added Services

Page 1

تعریف کلی

« خدمات ارزش ‌ افزوده » در مقابل «خدمات پایه» مطرح می ‌ شوند. در واقع اگر كمی به عقب برگردیم و سرویس پایه در شبكه تلفن همراه را سرویس مكالمه در نظر بگیریم، خود خدماتی نظیر SMS و MMS به نوعی خدمات ارزش ‌ افزوده هستند. به عبارت دیگر، شبكه تلفن همراه از ابتدا به منظور ارائه سرویس مكالمه ایجاد شده است و همچنان سرویس اصلی آن سرویس مكالمه است، اما اپراتورهای شبكه و همچنین تدوین ‌ كنندگان استانداردهای این شبكه با استفاده از تجهیزات این شبكه و یا اضافه كردن بخش ‌ های كوچكی(در مقایسه با كل شبكه) به آن امكان ارائه خدمات دیگر به مشتركین و به این ترتیب به دست آوردن سود بیشتر توسط اپراتور شبكه را فراهم می ‌ آورند. در نتیجه، این خدمات به نوعی ارزش بیشتری را نسبت به خدمات پایه ایجاد كرده و به همین دلیل خدمات ارزش ‌ افزوده نامیده می ‌ شوند .

Page 2

تعریف پویا

دبعضی مواقع می توان خود برخی از سرویس های ارزش افزوده را بعنوان سرویس پایه مطرح کرد و برای آن سرویس های ارزش افزوده ایجاد نمود. بعنوان مثال اگر خدمات SMS و MMS شخص به شخص را به عنوان خدمات پایه در نظر بگیریم، خدماتی كه باعث شوند ارزش بیشتری برای این خدمات نسبت به حالت پایه ایجاد شوند، خدمات ارزش‌ افزوده محسوب می ‌ شوند. یعنی ارائه این خدمات باعث می ‌ شود كه از طریق خدمات SMS و MMS علاوه بر درآمد پیام ‌ های شخص به شخص درآمد دیگری نیز ایجاد شده و علاوه بر افزایش درآمد و سود اپراتورهای شبكه، موجب ایجاد موسسات و شركت ‌ های دیگری كه در سود این خدمات شریك هستند نیز خواهد شد .

سرویس های ارزش افزوده در بستر شبکه ی موبایل

MMS : Multimedia Messaging Service

SMS : Short Message Service

Page 3

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت طراحي ، توليد و کاربرد مواد آموزشي دانلود پاورپوینت استانداردهای فیزیکی مدرسه ابتدایی پاورپوینت در مورد امنیت شبکه های کامپیوتری پاورپوینت در مورد جلسه آموزشی و هماهنگی بهداشت مساجد همایش مساجد پاورپوینت در مورد اسپکتروالکتروشیمی در محلولهای ناآبی