👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت برنامه های راهبردی در استقرار مدیریت دانش

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت برنامه های راهبردی در استقرار مدیریت دانش

عنوان پاورپوینت:دانلود پاورپوینت برنامه های راهبردی در استقرار مدیریت دانش

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 34

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن

استقرار نظام نامه مدیریت دانش در هر سازمان نه تنها به آمادگی و شرایط پذیرش درون سازمانی بستگی دارد بلکه تدوین برنامه های راهبردی ضرورتی تاکتیکی است. موفقیت و یا شکست نظام نامه مدیریت دانش سازمانها بر پایه توانمندیهای محوری قرار دارد. هر یک از این برنامه ها نیازمند داشتن نقشه اجرایی هستند.

در این مقاله، با هدف ارائه الگوی تدوین برنامه راهبردی مدیریت دانش ، توانمندی طراحی و استقرار نظام نامه مدیریت دانش مورد بررسی قرار گرفته و در راستای تقویت برنامه ها، نقشه اجرایی پیشنهاد و نمونه ای از آن هنگام ارائه راهکارهای معین استقرار مدیریت دانش عرضه می شود.

در محیط دانشی عصر حاضر، مدیریت دانش، از اجزای لاینفک و بنیادی راهبردهای عملیات است. این مهم به سازمانها کمک کرده تا در بستر یادگیری سازمانی و استقرار نظام مدیریت دانش، فرصتهای جدید را بشناسند و چالشهای پیش روی را به خوبی اداره کنند .

ارتقای انعطاف پذیری فرایندهای درونی سازمانها و گشایش پنجره های نو و جدید در تجارت بر پایه نحوه بهره گیری از فنآوریهای نوین دانش مدار است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مسئولیت بزرگ ما درس 13 دین و زندگی دوازدهم انسانی لایه های شیپ فایل معادن استان گیلان دانلود پاورپوینت عجیب ترین روستاهای جهان اينترنت ابزاري كارآمد در خدمت تبليغات پاورپوینت اكستروژن